Kontakt

Ateliér módy, doplňků a dekorací

Máte rádi styl a originalitu, lišit se od ostatních a NEbýt kopie kopií, tak zde jste opravdu na správném místě.

Naše myšlenka je jednoduchá..buď originál, ale stylově. Protože….ne vše, co je moderní je nositelné a ne vše, co je nositelné sluší každému.

Instagramové líčení je komické a účes od kamarádky, ( pokud není profík) je… nic moc. Pokud na sobě žena šetří, vždy to je vidět, nejdříve z dálky na materiálu oblečení a poté zblízka na obličeji, na kterém ženy šetří bohužel nejvíce.

U nás vám milé ženy nevnutíme vše co chcete. My vám ukážeme, jak vše perfektně sladit, aby to vypadalo luxusně a byly jste dokonalé (přitom ponecháme vaše nápady, aby jste se cítily dobře, jen je přizpůsobíme vám na míru!).

Náš zákazník není náš pán,nemáme v očích bankovky, když přijdete. Naše zákaznice je pro nás výjimečná bytost… Je to žena, které pomůžeme být vizuálně tou nejdokonalejší a nejkrásnější ze všech. Je to žena, která touží být opravdovou princeznou, kterou budou všichni obdivovat pro její krásu a jedinečný styl v ten nejvýznamnější den jejího života.

Pokud je vám náš přístup sympatický, jsme zde,v opačném případě prosím navštivte jiné salóny…vážím si sebe a svého času a vy?


Lorentino.Charme s.r.o.
Kunešova 498
344 01
Domažlice

Laura Šárová
svatby, šaty, líčení, účesy
laurasarova@lcharme.cz
+420 724 921 182


Michal Hana
obchod, marketing
michalhana@lcharme.cz
+420 777 822 596