O nás

Svatební salon Lorentino.Charme

Doba jde velmi rychle dopředu a bohužel pro nás všechny spoustu obchodníků tuto skutečnost buď nezaregistrovali, nebo nemají zájem nabízet kvalitní služby za přijatelné ceny. Trh je přesycen nekvalitním zbožím z Číny a nebo sice krásným, ale předraženým zbožím, kde si připlatíte za tretku prestiže. Služby jsou mizerné, jídlo nestravitelné, káva kyselá, zaměstnanci protivní a Vy musíte jezdit desítky kilometrů a doufat v lepší skutečnost. My to známe a proto u nás výše zmíněné nenajdete.

Dovolte nám představit Vám svatební salon Lorentino.Charme s.r.o.

V dnešní době je velmi mnoho produktů ze světa svateb, ale velmi málo kvalitních produktů s profesionální péčí. Než jsem se rozhodla otevřít náš svatební salon, prošla jsem dlouhou cestou učení a poznávání a mohu za sebe říci, že z deseti služeb/nabídek mě vždy potěšily jen dvě.

Bohužel jsem sama byla ve víru kolotoče při přípravě mé svatby a co zde zoufale chybělo od šatů přes osobní vizáž až po koordinaci. Vše, co bylo krásné, bylo předražené a vše cenově dostupné, bylo tragické. Proto jsem se rozhodla otevřít náš salon a nabízet krásné, kvalitní, ale přesto cenově dostupné zboží a služby.

Náš (Váš) svatební salon je zde opravdu pro Vás! Kvalitní šaty z kvalitních materiálů od světových modních návrhářů, které si můžete dovolit i Vy. Jak je to možné? Přijďte a poznejte to sami. Profesionální péče o zákazníka a služby, kterým opravdu rozumíme a hlavně děláme to, co nás baví a s láskou. 

Laura a Michal

svatební salon Lorentino.Charme