Svatba

Svatební šaty

Svatební šaty

Svatební šaty vyjadřují Vaší osobnost, podtrhují Vaší krásu a jsou hlavním top doplňkem celé vaší svatby. Mnoho nevěst, kvůli rozpočtu, sleví právě z šatů a dopustí se té největší prověřené chyby, kterou uvidí i na svatebních fotografiích. L.Charme pro Vás vybírá svatební šaty od světových modních návrhářů, které Vás potěší originálním zpracováním, perfektním střihem, příjemným materiálem a propracovaným vzorem. Šaty krejčovsky upravíme, tak aby Vám seděli, nikde neškrtili a cítila jste se v nich příjemně a pohodlně po celý den. Chcete-li na Vaší svatbě vypadat opravdu skvěle, vyberte si svatební šaty z naší nabídky.

Svatební účesy a líčení

Svatební líčení a účesy

Mnoho nevěst má pocit, že líčení je méně důležitá součást úpravy a nalíčí se svépomocí, či s pomocí kamarádky. Výsledek je mnohdy neodpovídající k dané události. Svatební líčení je vhodné přenechat odborníkovi. Mělo by být přirozené a neměnit tvář nevěsty. Je potřeba použít profesionální dekorativní kosmetiku a dodržovat pravidla hry světel a stínů. Líčení Vám musí vydržet celý den a splňovat nároky pro foto a TV make-up. Zkušený Make-Up Artista & Hair Stylista přizpůsobí vše k vybraným šatům, tématu svatby, dokáže ženě zvednout sebevědomí a udělat z ní tu nejkrásnější nevěstu.

Svatební dekorace

Svatební dekorace

Žádná událost se neobejde bez svatební výzdoby. Pořízení takové výzdoby je finančně náročné a poté Vám zůstává nevyužité doma v krabici. Dekoraci si od nás můžete zapůjčit za ceny, které Vás mile překvapí. Říká se, že v jednoduchosti je krása a také, že všeho moc škodí.

Svatba má ovšem jiná pravidla. Můžete si dovolit spoustu drobností od kamínků až po ohňostroj.

Svatební doplňky

Svatební doplňky

Poslední perlou nevěsty jsou její doplňky. Půjčte si od nás rukavičky, pelerínky, závoje, svatební bižuterii, umělé házecí květiny, pompadurky a jiné.

V nabídce jsou drobné dárečky pro hosty, čokoládky tužky, hrníčky, svatební strom. Oblečeme také vaše děti družičky, pánská obleky na zakázku.

Svatba

Svatba – kompletní realizace

Svatba a její organizace je velmi nelehká záležitost, Musíte myslet opravdu na vše a pokud s tím nemáte žádné zkušenosti, o to složitější příprava bývá a ani maminka, tchyně, či kamarádka Vám ve všem neporadí.

Postaráme se o celou svatbu a vy budete pouze vybírat jaké barvy se Vám zamlouvají. Využijte našich zkušeností s výzdobou svatebních tabulí, s místem a stylem svatby a my se postaráme o Vaši spokojenost.

Balíčky a ceny

Balíčky a ceny

Vyberte si zvýhodněné svatební balíčky a využijte slev aby byla Vaše svatba dokonalá.