Realizace svatby

realizace svatby
Realizace svatby – Zařídit svatbu je velmi nelehká záležitost. Musíte myslet opravdu na vše a pokud s tím nemáte žádné zkušenosti,o to složitější příprava bývá a ani maminka, tchyně, či kamarádka Vám ve všem neporadí. Co u nás můžete získat?

Poradenství – pro ženichy, nevěsty, kamarády/ky, další účastníky svatby a rodinné příslušníky. Chcete doplnit nějaké detaily, poradit, či jiné potřebné informace. Styl svatby, šaty, místo hostiny, v jakém ročním období, na co si dát pozor, jaký svatební dar a jiné.

Svatební výzdoba – zařídila jste vše sama, ale zjistila jste, že Vám v restauracích sice vše připraví ale není to ono? A Vy nechcete trávit čas předsvatebního dne zdobením a přípravami na svatbu. Nechte to na nás a naší 14-ti letou praxi v přípravách svateb.

Částečná koordinace – sestavení časového harmonogramu, rozmístění stolů dle počtu hostů a dispozice, placement a jmenovky, koordinace svatebčanů a hostů do aut, při obřadu, při focení, před obědem apod, zajištění programu během focení, organizace dle harmonogramu, tanec, zábava … a jiné .Asistence max do 18hod. A k tomu celodenní úprava nevěsty a ženicha zdarma.

 


Máte zájem o poradenství? Rezervujte si schůzku osobně, telefonicky nebo online.

Otevírací doba:

  • dle domluvy

+420 724 921 182

Lorentino.Charme s.r.o. Kunešova 498 344 01, Domažlice

Rezervační kalendář

Objednejte si termín schůzky pohodlně online.